Půjčovna

Protože nám záleží na vašem bezpečí a komfortu, vybavili jsme půjčovnu tím nejlepším co v současné době svět nabízí. Máme zkušenosti již od roku 2005 a proto jsme přesvědčení, že právě toto vybavení je pro vás ta nejlepší volba. Půjčovnu každý rok doplňujeme o nové modely, které jsou každý rok lepší a lepší a i vy se můžete tím pádem stále slepšovat. No a opotřebované vybavení včas vyřazujeme. Na konci sezony děláme vyprodej, takže i vy si můžete levně pořídit moderní vybavení.
Protože vám chceme sportování u nás co nejvíce ulehčit, vybíráme takové vybavení, na kterém se vám bude dobře začínat a budete se díky němu rychle zdokonalovat.

Wakeboardy a vázání

Wakeboardy PRO od německé společnosti společnosti s českými kořeny značky GODDBOARDS  jsou plnohodnotné profi wakeboardy na kterých jezdí z známi šampioni. Jsou známe tím, že každý je ručně dělaný a má spoje pořadové číslo v sérii. My s nimi máme mimořádně dobrou zkušenost nejen v profesionálním sportu, ale právě i v půjčovně a škole. Jejich jízdní vlastniti vám usnadní začátky, kdy budete potřebovat pomoc nejvíce.

Vesty a helmy

K tomu používáme vázání pro půjčovny JOBE HEAVY DUTY, které je 100% variantou závodního vázání s úpravou pro půjčovny. Tento model jsme začali používat jako první v ČR díky nám je dnes již ve více půjčovnách po ČR, což znamená, že je opravdu nejlepší pro vaši spokojenost.

Stejně tak i naše vesty jsou tím nejlepším na trhu. Jobe Heavy Duty Vest je plovací vesta určena pro vodní sporty, je bezpečná a odolná. Perfektně sedí díky třem nastavitelným popruhům. Vyrobena z lehké PE pěny a silného a lehkého nylonu. Vesta splňuje normu záchranné vesty, díky velkému nosnosti a jištění více pásky s přeskou. Barevné pásky na vestě také usnadní najít tu správnou velikost.
Každá barva pásku označuje jinou velikost.

Neopreny

Neopreny můžete požívat celý rok, ale vhod vám přijdou zejména na začátku a na konci sezóny, kdy teplota vody klesá pod komfort. Půjčovna je vybavená neopreny JOBE HEAVY DUTY, které jsou určeny právě pro použití v půjčovnách. Oblek Jobe není jen neopren. Všechny komerční neoopreny určené pro půjčovny jsou vyrobeny z vysoce kvalitního vysoce pružného neoprenu.

A co je důležitější, neopreny Jobe jsou jediné komerční neoprény, které přicházejí s nalepeným silným neoprenem v namáhaných místech. Všechny neopreny vám poskytují teplo a ochranu a i v zimě vám pomůžou vytvořit úsměv na rtu.

Podle preferencí se rozhodněte, zda potřebujete kombinézu nebo krátký / jarní oblek. Plné obleky pokrývají celé vaše paže a nohy, krátký nebo jarní oblek nechává nohy odhalené.

Ale bez ohledu na to, který z nich si vyberete, všechny budou dělat svou těžkou práci optimálně. Heavy Duty má upravené otvory v kotníku pro snadné oblékání. Tento unisexový designový oblek je dodáván s luxusními předem lepenými a neviditelnými švy, které zabraňují vniknutí vody. Všechny kritické oblasti jsou pokryty zpevňující páskou.

Barevný potisk zajišťuje snadné rozpoznání velikostí!
Neopreny dezinfikujeme po každém použití ve speciálním čistícím roztoku.

Hygienická opatření

Na základě usnesení  č. 224/2020 Sb.Usnesení vlády České republiky č. 493 o přijetí krizového opatření spojené s virem covid-19, vás chceme ubezpečit, že vybavení v naší půjčovně prochází po každém zapůjčení důsledným čistím procesem, kdy jsou zničeny všechny nežádoucí druhy viru a bakterií.

Každá helma, neopren nebo vesta prochází chemickou lázní se speciálním přípravkem, který zároveň stabilizuje životnost produktů a proto je to i našem zájmu se o tyto produkty takto starat. A dále jsou dodržována všechna nařízená opatření.

Hygienická opatření (pdf)

Chcete si půjčit vybavení sebou na výlet nebo dovolenou?Kontaktujte nás na recepci nebo emailem.